Esenler Evden eve nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz
Esenler Evden eve nakliyat
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Talep Edin.
SİNPAŞ

Esenler Evden eve nakliyat

Esenler Evden eve nakliyat : Kurumsal lojistik ve taşımacılık ilkesiyle günümüzde birçok önemli markalara vermiş olduğumuz hizmetler aktif olarak devam ediyor. Büyük çözümlerden, orta ölçekli çözümlere kadar sabit düşünce ile hizmet veren firmamız son derece olumlu bir itibara sahiptir.

Yapılacak olan taşımacılığın son derece önem arz ettiği ve hizmet alacak kişilerin firmalardan belli, başlı garantiler talep ettiği açıkça görülmekte ve bilinmektedir. Firmamızın en önemli temel ilkesinden birisi doğru, şeffaf ve güven prensibi içerisinde çalışmaktan ibaret olduğu gibi, vereceği hizmet kapsamları içerisinde de sizlere bunlarla ilgili daha kapsamlı yazılı anlamda garanti verecektir. Taşınacak ürünün pahalı veya ucuz olması, yapacağımız hizmet politikasını değiştirmeyeceği gibi tüm ürünlerin taşınmasına vermiş olduğumuz garantiler bulunmaktadır.

Esenler çevresinde bulunan firmalar, şirketler, hastaneler ve diğer mensupların gündelik olarak taşımacılık ihtiyaçlarını profesyonel biçimde üstleniyoruz. Alınacak ürünün noktasından, gidilecek yerin noktasına ve bu esnada taşınacak ürünün kapasitesine bağlı olarak firmamız sizlere özel araç takviyesi yapmaktadır. Bununla beraber kurumsal şartlar altında sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

Bireysel çalışmalardan uzak kalan, tamamen kurumsal kimliğine profesyonel yatırımlar yapmaya devam eden firmamız hiçbir kaliteden taviz vermediği gibi sizlerin değerli ürünlerinin taşınması konusunda açık ve şeffaf çözümler üretmektedir. Alanında uzman ve sürekli geliştirilmeye müsait olan ekibiyle hizmet veren firmamızla gerek telefon üzerinden, gerekse ofisimizi ziyaret ederek görüşebilirsiniz.

Esenler Evden eve nakliyat Araçlarımız

kamyon kamyonetler
Çelik Kasalı Kamyon ve Kamyonetler
37 Kamyon, 14 Kamyonet, 57 Ekipman
taşıma personellerimiz
Taşıma Personelleri ve Kordinatörler
80 Personel, 07 Yönetici, 05 kordinatör
vinç forklift ve transpaletler
Forkliftler, Vinçler ve Asansörler
08 Forklift, 04 Vinç, 05 Asansör

Yorum Yaz:

İsim
Mail