Güngören Evden eve nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz
Güngören Evden eve nakliyat
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Talep Edin.
SİNPAŞ

Güngören Evden eve nakliyat

Güngören Evden eve nakliyatTaşımacılık konusunda tüm beklentilerinizi en üst düzeyde gerçekleştiren, ihtiyaca bağlı olarak sizlere katma değerli çözümler üreten firmamız son derece kaliteli işlere imza atmıştır.

Günümüzde aktif olarak önemli markalara sahip yüzlerce firmaların taşımacılığını kurumsal bünyede yapmaya devam ettiği gibi, her geçen gün bünyesine yeni birey ve şirketleri eklemeye devam etmektedir. Katma değerli çözümleri tercih eden insanlara karşı daima açık ve şeffaf çalışma ilkesini sunmakta olup, fiyat politikaları bakımından da her zaman muhteşem teklifler sunmuştur. Taşınacak ürünün ne olduğuna bağlı olarak, adetine, boyutuna bağlı olarak firmamız sizlere özel bir araç temin etmekte olup, bu yöntemler doğrultusunda taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Kaliteden hiçbir anlamda taviz vermeyip, tamamen sizlerin isteklerine yoğunlaşıyor olması da ayrı bir memnuniyeti getirmektedir. İstanbul’un nezih ve önemli semtleri arasında yer alan Güngören çevresinde ki şirketlerin taşıma ihtiyacını profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla birlikte Evden eve nakliyatnda ki tüm ürünlerinizin paketlemesini de gerçekleştiriyoruz.

Taşıma ve lojistikte ki ücretlendirme politikası tamamen alınacak yerden, gidilecek yerin potansiyeline ve aynı zamanda ürünün neticesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ki ilaveten paketleme gibi durumlarda fiyatta farklılık göstermektedir. Bu tip konular hakkında firmamızla daha kapsamlı görüşme yapabilirsiniz. Gerek telefon aracılığı ile konu hakkında bilgi alabilir, gerekse ofisimizi ziyaret ederek almak istediğiniz hizmet hakkında kapsam belirterek görüşme sağlayabilirsiniz.

Güngören Evden eve nakliyat Araçlarımız

kamyon kamyonetler
Çelik Kasalı Kamyon ve Kamyonetler
37 Kamyon, 14 Kamyonet, 57 Ekipman
taşıma personellerimiz
Taşıma Personelleri ve Kordinatörler
80 Personel, 07 Yönetici, 05 kordinatör
vinç forklift ve transpaletler
Forkliftler, Vinçler ve Asansörler
08 Forklift, 04 Vinç, 05 Asansör

Yorum Yaz:

İsim
Mail