Maltepe Evden eve nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz
Maltepe Evden eve nakliyat
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Talep Edin.
SİNPAŞ

Maltepe Evden eve nakliyat

Maltepe Evden eve nakliyat : Günümüz içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz taşımacılık sektöründe firmamız son derece olumlu yapıya sahip olmakla beraber çözüm odaklı çalışmalarıyla gündelik hayatta firmaların, şirketlerin, bireylerin ve diğer tüm mensupların taşımacılık konusunda ki tüm isteklerini fazlasıyla yerine getirmektedir. Alanında öncü ve lider firma olmasıyla beraber geçmişten, bugüne tam 33 yıllık tecrübesini ortaya koymuş bu tecrübeler eşliğinde sizlere en uygun şartlar ve fiyatlar altında hizmet etmeye devam etmiştir.

Bugün günümüzde önemli birçok markaların günlük taşımacılığını halen üstlenmeye devam eden firmamız sizlerin de taşıma ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere elinden gelenin fazlasını ortaya koymaktadır. Alanında deneyimli ve uzman ekibiyle hizmet faaliyetlerini sürdüren firmamız ürünlerin paketlenmesi konusunda da profesyonel çözümler üretmektedir.

İstanbul’un nezih semtlerinden birisi olarak kabul edilen Maltepe çevresinde sayısızca yer alan firmaların günden, güne farklı istek ve talepleri olabilmektedir. Maltepe semtinde ki firmaların taşımacılık ve lojistik çözümlerini birebir ön görüşme içerisinde sağlamaktayız. Taşınacak ürünün ne olduğu firmamız açısından çok önem arz etmemektedir.

Taşınacak ürünün içeriğine ve sayısına bağlı olarak firmamız her halükarda size özel araç temini sağlamaktadır. Ki bu şekilde profesyonel bir taşımacılığı emin ellerden almış olacak, bu taşımaya karşı sözlü değil, yazılı olarak bir garantide almış olacaksınız.

Firmamızla gerek telefon kanalıyla, gerekse ofisimizi ziyaret ederek görüşebilir buna bağlı olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Maltepe Evden eve nakliyat Araçlarımız

kamyon kamyonetler
Çelik Kasalı Kamyon ve Kamyonetler
37 Kamyon, 14 Kamyonet, 57 Ekipman
taşıma personellerimiz
Taşıma Personelleri ve Kordinatörler
80 Personel, 07 Yönetici, 05 kordinatör
vinç forklift ve transpaletler
Forkliftler, Vinçler ve Asansörler
08 Forklift, 04 Vinç, 05 Asansör

Yorum Yaz:

İsim
Mail