Pendik Evden eve nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz
Pendik Evden eve nakliyat
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Talep Edin.
SİNPAŞ

Pendik Evden eve nakliyat

Pendik Evden eve nakliyat : Şehirler arası taşımacılık ve lojistik sektöründe halkın güvenini kazanmış, global anlamda büyük kolaylıklar, pratikler sunan firmamız bundan tam 33 yıl önce ilk deneyimine başlamış ve sürdürebilir halde büyüme istatistiğini elde etmiştir. Yaşanan bu istatistikler içerisinde tamamen halkın ana istek ve beklentilerine değer vermiştir. Misyon ve vizyondan hiçbir şekilde ödün vermemiş daima pratik çalışmalar içerisinde yer alarak çözüm odaklı hizmetler sunmuştur. İstanbul’un ticari bakımından önem arz eden semtlerden birisi olarak bilinen Pendik çevresi içerisinde firmamız SİNPAŞ Nakliyat sizlerin tüm arz, taleplerini yerinde değerlendirerek uygun çalışma koşullarını tarafınıza teklif niteliğinde iletmektedir. Yapılacak olan taşımacılığın durumuna bağlı olarak özel taşımacılık hizmetini de firmamız aynı zamanda sunmaktadır.

Kurumsal kimliği ile bugün Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapan firmamız alanında kendisini geliştirmiş profesyonel ekibiyle en kısa süre zamanda adrese ulaştırmaktadır. Pendik’te bulunan şirketlerinizin taşınması içinde apayrı çözüm sunan firmamız ürünlerin paketlenmesi, yüklenmesi, taşınması, indirilmesi gibi birçok alanda önemli hizmetler vermektedir.

Tamamen sizlerin isteğine önem veren firmamız olabildiğince geniş yelpazede çözümler üretmektedir. Ki tarafınıza verilen bu çözümler tamamen sizin lehinize olacak olup, daha uygun şartlar altında taşınmanıza sebebiyet verecektir. Firmamızla taşımacılık konusunda ki her türlü konuyu gerek telefon üzerinden, gerek online sistem üzerinden gerekse ofisimizi ziyaret ederek görüşebilir, bununla ilgili detaylı fiyat ve çalışma şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pendik Evden eve nakliyat Araçlarımız

kamyon kamyonetler
Çelik Kasalı Kamyon ve Kamyonetler
37 Kamyon, 14 Kamyonet, 57 Ekipman
taşıma personellerimiz
Taşıma Personelleri ve Kordinatörler
80 Personel, 07 Yönetici, 05 kordinatör
vinç forklift ve transpaletler
Forkliftler, Vinçler ve Asansörler
08 Forklift, 04 Vinç, 05 Asansör

Yorum Yaz:

İsim
Mail